Alaplı da yaz futbol okulu sona erdi...

Alaplı da yaz futbol okulu sona erdi...
5 Ağustos 2018 Pazar 19:46

Alaplı Belediyespor'un düzenlediği yaz futbol okulu sona erdi.
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Sahil Park Amfi Tiyatro'da düzenlenen törende yaptığı konuşmada, minik sporcuları ve ailelerini tebrik etti.
"Futbol Yaz Okulu'na katılan 150 çocuğumuz yaz tatillerini verimli bir şekilde değerlendirdi. Geleceğin sporcuları burada sadece futbol bilgisi değil, aynı zamanda toplu spor oyunları, spor ahlakı, centilmenlik, arkadaşlık, büyüklere ve küçüklere saygıyı da öğrendiler. İnşallah buradan çok önemli futbolcular çıkacak. Sporcularımıza ve ailelere teşekkür ediyorum."
Konuşmanın ardından sporculara katılım belgeleri ve çeşitli hediyeler verildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz