Alaplı'daki camilerde Ramazan temizliği

Alaplı'daki camilerde Ramazan temizliği
14 Mayıs 2018 Pazartesi 20:04

iha

Alaplı Belediyesi, Alaplı'ların gönül rahatlığıyla ve huzur içinde ibadet edebilmeleri için ilçe sınırları içerisinde bulunan camiilerin temizliğini yapıyor. Belediyenin temizlik çalışmaları yaklaşan Ramazan ayı öncesinde hızlandırılırken, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin Merkez Camii’ni ziyaret ederek çalışmaları denetledi.

Vatandaşların mübarek Ramazan ayında ibadetlerini daha temiz ve huzurlu bir ortamda gerçekleştirmesini amaçlayan Alaplı Belediyesi tarafından özel bir şirkete verilen temizlik işleri tarafından Ramazan ayına hazır hale getirmeye çalışıyor. Ramazan ayı öncesinde çalışmalara hız verdiklerini belirten Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, “Biz düzenli olarak bütün camilerimizin temizliklerini, halı yıkamalarını, pencere, avize temizliklerini gerçekleştiriyoruz. Ama Ramazan ayı nedeniyle özel bir temizlik de yapıyoruz” dedi. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz