Altında sert düşüş!

Altında sert düşüş!
7 Eylül 2018 Cuma 18:20

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Dövizle birlikte rekor seviyelere yükselen altın fiyatları haftanın son gününü düşüşle kapattı. Çeyrek altın 1 günde 12 lira, 48 lira değer kaybetti.

Haber Merkezi - Ağustos ayının ikinci haftasında dövizdeki dalgalanma ile rekor üstüne rekor kıran ve yatırımcılarını sevindiren altın, haftanın son günü 7 Eylül Cuma’yı % 2’nin üzerinde değer kaybı ile kapattı. Önümüzdeki günlerde ve haftalarda ne olacağı bilinmezken, uzmanlar yorumlarında temkinli konuşuyor. Bazı kesimler ise altındaki dalgalanmanın süreceğini, düşüş ve artışların kısa süreçler içerisinde yaşanabileceğini kaydediyorlar.

İstanbul Kapalıçarşı'da alınıp satılan altın türlerinin, önceki ve bugün itibarıyla kapanış fiyatları (TL) şu şekildedir:

 

Diğer yandan, Dolar'da % 2'nin üzerinde, Euro'da da % 3'ün üzerinde değer kaybı yaşandı. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz