BÖLGE ÖDÜLÜ ALAN AİHL’DEN ÇEVİK’E ZİYARET

BÖLGE ÖDÜLÜ ALAN AİHL’DEN ÇEVİK’E ZİYARET
21 Kasım 2017 Salı 17:50

YENİHABER

Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Proje Yarışmasında bölge ödülü almaya hak kazanan Alaplı İmam Hatip Lisesi Müdürü Dursun Adar ve öğretmenleri , İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik'i ziyaret etti.

Çevik, ziyarette yaptığı konuşmada, "Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Proje Yarışmasında" bölge ödülü almaya hak kazanan Alaplı Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tebrik ettiğini söyledi.
Alaplı'da eğitim kalitesinin hızla arttığını ifade eden Çevik, şöyle konuştu:
"Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Proje Yarışmasında' bölge ödülü almaya hak kazanan Alaplı Anadolu İmam Hatip Lisesi müdürünü ve yöneticilerini tebrik ediyorum. İlçemiz açısından çok önemli bir ödül olduğunu düşünüyorum."Korkunla Yüzleş Korkma Sosyalleş" isimli projesiyle önce saha ziyaretine kalma başarısı gösterdiler. Saha ziyaretinin ardından okulumuz projeler içerisinden bölge ödülü almaya hak kazanarak ödüllerini aldılar. İlçemiz için gurur verici bir ödül. Okulumuz idarecilerine ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum."

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz