BAKIN NE İÇİN DUA ETTİLER...

BAKIN NE İÇİN DUA ETTİLER...
21 Aralık 2017 Perşembe 15:32

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi 1. Amatör Lig Kulübü Zonguldak Ereğlispor yönetimi, takıma başarı için Mevlit okuttu.

1. Amatör Lig kulüplerinden Zonguldak Ereğlispor yönetimi hafta sonu başlayacak ligin ikinci yarısı öncesinde takıma Mevlit okuttu.

Ligin ilk yarısını lider tamamlayan Zonguldak Ereğlispor'da yönetim, hafta sonu yeniden start alacak olan lig öncesinde Hacılar Camii'nde Mevlid-i Şerif okuttu. Mevlid-i Şerif sonrasında cami hocası tarafından takım oyuncularına nazar duası yapıldı. Cami hocası Musa Özgün yaptığı duada futbolcuların kırmızı karttan korunmasını ve rakip takım ataklarının ofsayt ile kesilmesini diledi. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz