BAL Ligi’nden genç milli takıma çağrıldı

BAL Ligi’nden genç milli takıma çağrıldı
19 Şubat 2018 Pazartesi 16:04

İHA

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, Kdz. Ereğli Belediyespor’un 2017-2018 sezonu BAL Ligi kadrosunda yer alan 2000 doğumlu genç yetenek Volkan Uluğ, Milli Takımın 21-23 Şubat tarihleri arasında Antalya da oynayacağı Rusya maçının 22 kişilik kadrosunda yer alacak.

Karadeniz Ereğli Belediyespor’un 2000 doğumlu genç yeteneği Volkan Uluğ, 21-23 Şubat tarihleri arasında 2000 doğumlu Genç Milli Takımın Rusya ile oynayacağı karşılaşmalarda Milli Takım forması giyecek.Kastamonu İl Özel İdare maçının ardından Milli Takım kampına katılan Volkan Uluğ, aralarında Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor, Gençlerbirliği, Altınordu ve Almanya Hanover takımlarının oyuncularının bulunduğu Milli Takım da ter dökerek, BAL ligi’nde oynarken Milli Takıma çağrılan ilk oyuncu olarak tarihe geçecek.

Milli Takım kampına katılan Volkan, “Milli davet benim için büyük bir gurur. Hocalarıma teşekkür ediyorum. Ereğli’yi en iyi şekilde temsil edeceğim" dedi.

Sezon öncesi Kdz. Ereğli Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Özkan Özyiğit’in takıma kazandırdığı, sağ ve sol kanatta oynayabilen ve 6. Grupta lider olan Kdz. Ereğli Belediyespor’a 4 golle katkı sağlayan Uluğ, takımın en önemli kozlarından biri. Kdz. Ereğli Belediyespor Antrenörü Zafer Şahin’de Volkan’ın aldığı Milli davetin Kdz. Ereğli Belediyespor ve şehir adına gurur verici olduğunu belirterek, “Volkan özel yetenekleri olan bir oyuncumuz. Geleceği parlak. Milli Takımda da özel yetenekleri ile öne çıkacaktık. Her zaman yanındayız” diye konuştu.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz