BAŞPEHLİVAN MUSTAFA BAYRAM OLDU

BAŞPEHLİVAN MUSTAFA BAYRAM OLDU
25 Mayıs 2017 Perşembe 14:43

FEDAİ KAÇAR

Alaplı Aktif Gençlik Spor Kulübü tarafından gerçekleştirilen Alaplı Yağlı güreşlerinde Başpehlivan Mustafa Bayram oldu.

Alaplı Aktif Gençlik Spor Kulübü tarafından gerçekleştirilen Alaplı Yağlı Güreşlerinde ki mücadele nefesleri kesti. Toplamda 230 güreşçinin katıldığı müsabakalarda ki mücadele izleyenleri adeta mest etti. Alaplı halkının yoğun ilgi gösterdiği ve tribünleri doldurduğu güreşlerin galibi ise finalde Oğuzhan Tekmen ile karşılaşan Mustafa Bayram güreşleri Başpehlivan olarak tamamladı. Üçüncülükleri ise Mustafa Aslan ve Emre Gürbüz kazandı.
TEKİN, “ATA SPORUMUZA DESTEĞİMİZ HEP SÜRECEK”
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, “Biz de bugüne kadar ata sporumuz güreşin ve sporun her dalının gelişmesi için elimizden gelen desteği verdik, bu desteğimizi bundan sonra da sürdüreceğiz” dedi.
Alaplı Aktif Gençlik Spor Kulübü’nün düzenlediği yağlı pehlivan güreşlerini Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu ile birlikte izleyen Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, yaptığı konuşmada, Aktif Gençlik Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Uğuz ve kulüp yöneticilerini gençlerin spora yönlendirilmesine katkılarından ve spora verdikleri önemden dolayı kutlayarak “Biz de bugüne kadar ata sporumuz güreşin ve sporun her dalının gelişmesi için elimizden gelen desteği verdik, bu desteğimizi bundan sonra da sürdüreceğiz” dedi.
Alaplı Aktif Gençlik Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Uğuz da güreşlerin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini ifade ederek centilmence mücadele eden tüm güreşçileri kutladıklarını ifade etti.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz