BAŞVURU TARİHLERİ BELLİ DEĞİL...

BAŞVURU TARİHLERİ BELLİ DEĞİL...
28 Aralık 2018 Cuma 18:36

Yenihaber

İş-Kur Zonguldak İl Müdürü Gönül Demirsu, TTK'ya alımlar ile ilgili kamuoyunda çıkan asılsız bilgilere itibar edilmemesi gerektiğini söyledi.

İşkur İl Müdürü Gönül Demirsu, TTK'ya alımlar ile ilgili kamuoyunda çıkan asılsız bilgilere itibar edilmemesi gerektiğini söyledi. Alımların noter kurası ile yapılacağını hiç bir şekil de torpil olmayacağını ifad eden Demirsu; "İlimizde son zamanlarda Türkiye Taşkömürü Genel Müdürlüğünde istihdam edilecek 1500 işçi ile ilgili kamu oyunda asılsız söylemler dolaşmaktadır. İşe alımlar noter kurasi ile yapılacak olup kesinlikle torpil sözkonusu değildir.. Vatandaşlarımızın bu konuda başkalarına itibar etmemeleri gerekmektedir. Başvuru tarihi belli olduğunda açıklama yapılacaktır."

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz