BAYRAM TIRAŞINIZI SON GÜNE BIRAKMAYIN...

BAYRAM TIRAŞINIZI SON GÜNE BIRAKMAYIN...
17 Haziran 2017 Cumartesi 14:25

İHA

Ramazan Bayramı öncesi yoğunluk yaşayan berberler, bayram tıraşının son güne bırakılmamasını istiyor.

Zonguldak Alaplı ilçesinde bayram öncesi berberlerde yoğunluk yaşanıyor. Bayram tıraşlarını son güne bırakmak istemeyen vatandaşlar erkenden berberlere akın etti.

Bayram yoğunluğu yaşadıklarını ifade eden berber esnafı yoğunluk nedeniyle geç saatlere kadar çalışmak zorunda kaldıklarını söyledi. Yaşanan yoğunluktan dolayı eleman sayısını arttırdıklarını belirten berber esnafı Cavit Can, "Bayram öncesi yoğunluk var. Havalar sıcak olduğundan vatandaşlar akşam saatlerini tercih ediyor. Çoğu zaman yoğunluktan sabah ezanına kadar çalışmamız devam ediyor. Bayrama bir hafta var eleman sayımızı arttırdık. Geceli gündüzlü yirmi dört saat çalışıyoruz. Bu yoğunluk devam ederse bayram günü de çalışmayı düşünüyoruz" dedi. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz