BAYRAMDA FUTBOL TURNUVASINA DAVET...

BAYRAMDA FUTBOL TURNUVASINA DAVET...
19 Haziran 2017 Pazartesi 15:53

FEDAİ KAÇAR

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde Ramazan Bayramında Cumhuriyet Futbol Turnuvası düzenleneceği belirtildi.

Genç Girişimci Mehmet Cevat Yaman, ilçede Ramazan Bayramında Cumhuriyet Futbol Turnuvası düzenleneceği belirtildi. 

Turnuva hakkında bilgiler veren Yaman, “Alaplı sehir stadında 25 Haziran 2017 tarihinde bayramın 1. Günü başlayacak olan Cumhuriyet turnuvasında 2gruptan oluşacak olan 8 takım mücadele edecek. Dostluk ve barış çerçevesinde köylerin kaynaşması amacıyla düzenlenen bu turnuvada her takıma başarılar diliyorum.” dedi.

TURNUVAYA DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR
Turnuvaya destek verenlere teşekkür eden Yaman,” Bize bu turnuvada destek olan basta Belediye Başkanımız Nuri Tekin olmak üzere Alaplı Belediyesi İtfaiye Müdürü Sinan Taşkın , Alaplı Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Uysal,Genç İş adamları Levent Çevik, Serdar Sayre, Mehmet Sözer, Hasan Tiryaki, Emrah Halicioğlu Muhasebeci Uğur Uyan ve ismini sayamadığımız nice ağabeylerimiz, kardeşlerimiz turnuvamıza destek vererek gençlerin kotu alışkanlıktan kurtulup spor alışkanlığına katkı sağladığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi borç bilirim. Takımlar hazır olup kurular da çekilmiştir. ”dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz