BİR HAFTA HASTANEDE YATACAK

BİR HAFTA HASTANEDE YATACAK
16 Aralık 2017 Cumartesi 14:49

Timuçin Özat/Yenihaber

Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti (ZGC) Başkanı Derya Akbıyık, rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

Haber merkezi -  Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Derya Akbıyık, 15 Aralık 2017 Cuma günü hastaneye yatırıldı. Zonguldak’ta Özel Level Hastanesi’nde “Şiddetli Soğuk Algınlığı” teşhisi koyulan Akbıyık’ın hastanedeki tedavisinin 1 hafta süreceği bildirildi. .İç Hastalıkları Uzmanı Dr.Yücel Alagöz, gözetiminde tedavisi süren Başkan Akbıyık’ın ilaç tedavisinin dışında dinlemesi gerektiğinin de altı çizildi.

Öte yandan,  Karadeniz Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı İ. Necati Günay, Yenihaber Gazetesi Muhabiri Timuçin Özat ve Akbıyık’ın rahatsızlandığı haberini alan meslektaşları ve arkadaşları hastaneye giderek, Akbıyık’ın doktorundan bilgi edindiler. Doktorun tavsiyesinden dolayı ziyaretler birkaç dakika ile sınırlandırıldı. Derya Akbıyık’ın arkadaşlarından Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği (EVEDER) Başkanı Bahattin Şenay’da üzüntüsünü dile getirerek, yönetim kurulu adına geçmiş olsun dileklerini iletti.

Derya Akbıyık’a hastanede, ZGC Genel Kurul Üyesi Yeni Hürses Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Süleyman Şen refakat ediyor.

Bizde Yenihaber Gazetesi Ailesi olarak, Akbıyık’a geçmiş olsun temennilerimizi ileterek, doktoru gibi kendisini yormamasını tavsiye ederek şifalar diliyoruz.

Yorumlar
 • Bahattin ŞENAY (EVEDER Başkanı)
  16 Aralık 2017 Cumartesi 17:29

  Derya başkana geçmiş olsun dileklerimi ileterek, şifalar diliyorum.

 • Zikrullah
  16 Aralık 2017 Cumartesi 15:12

  havalar ılık ancak asıl bu havalar hasta ediyor günbatında sıcaklık çok azalıyor geçmiş olsun sayın Derya bey

 • Adnan
  16 Aralık 2017 Cumartesi 15:00

  ŞİFALAR BAŞKANIM HAVALARDA ILIK AMA FAZLA ÜŞÜTMÜŞSÜN DİKKAT ETMELİSİN

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz