BU ETKİNLİĞİN ÖNEMİ ÇOK BÜYÜK

BU ETKİNLİĞİN ÖNEMİ ÇOK BÜYÜK
7 Şubat 2019 Perşembe 17:37

Yenihaber

Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ve Kızılay işbirliği ile Kök Hücre ve Kan Bağışı Kampanyası düzenleneceği bildirildi.

Haber merkezi – Karadeniz Ereğli TSO yönetiminden gerçekleştirilecek önemli etkinlikle ilgili şu bilgi paylaşıldı:  "Dünya'da yapılamayan tek ilaç kandır. Odamız ve Kızılay işbirliğinde 12 Şubat Salı, saat 09:30 - 17:30 saatleri arasında Odamız Hizmet Binası önünde  "Kan ve Kök Hücre  Bağışı Kampanyası" düzenlenecektir. Halkımızın kampanyamıza katılımınız önemle rica olunur.”

Diğer yandan, Türkiye’de Kök Hücre bekleyen aralarında çocuklarında yer aldığı binlerce hasta bulunuyor. Kök hücre bağışında sadece birkaç tüp kan veriliyor.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz