BU GİDİŞAT GİDİ ŞAT DEĞİL...

BU GİDİŞAT GİDİ ŞAT DEĞİL...
11 Aralık 2017 Pazartesi 17:49

Yazarın Kaleminden...

İnsanlar neyi nerede savunacağını bilemez oldu. Sapla samanı karıştırır hale geldi! Öyle bir hayat sunulup yaşanıyor ki insanlar, gelecekle alakalı en ufak program yapamaz hale geldi.

Toplum her geçen gün daha sağlıksız psikolojisi bozuk. Sabah “hayırlı sabahlar diyorsun”, öyle bir bakış atıyor ki ne sabahı ne hayrı hayrımı kalmış der gibi bakış atıyor... İnsanlarda depresyon hapı kullananların sayısı her geçen gün artıyor. Boyutları hiçte küçümsenemeyecek boyutlara ulaşmış durumda. İvedilikle dikkate alınmazsa sonucu çok vahim olabilir. İnsanların geçim kaygısı her geçen gün sürat sınırını fazlasıyla aşmaktadır. Çok acil önlem planları alınması lazım. Bunu Ankara’ da siyasiler ve devleti yönetenler yerel yönetimlerle bir arada acil eylem planları alınmalı.

  1. Derece, ilk önce sabah kahvaltı da çocukların önüne ne koyacağım kaygısı acil olarak giderilmeli!!!

  2. Derecede, insanların güvenleri gelecekle olan kaygıları hızlı bir şekilde acil eylem programları adı altında taşralarda dahi anlatımlar yapılmalı.

  3. Zaten halkta geçim sıkıntısı hat safhaya ulaşmış durumda…

Ankara’daki sayın yönetenler derhal çoook acil bir şekilde eylem planları hayata geçirmeli!  Birde siyasiler ağızlarından çıkan sözleri kelamları kırk düşünüp dillendirmeli. Akşam ak dediğine sabah kara derse vatandaş in kafası zaten yerinde değil iyice zıvanadan çıkmasına sebep oluyor... Siyaset ehli siyasetçiler lütfen ama lütfen dikkatli konuşun dikkatli davranın. Bu güzelim Anadolu’nun insanları çok badireler atlattı. Bunları da göğüsler amma akıllarıyla oynamayın. Akşam ak dediğinize sabah kara demeyin… Hoşça ve dostça kalın…

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz