BU HASTANEDE ACİL ARTIK ÜCRETSİZ...

BU HASTANEDE ACİL ARTIK ÜCRETSİZ...
1 Kasım 2018 Perşembe 10:44

Fedai KAÇAR

Zonguldak’ın Ereğli ilçesind,i Özel Ereğli Anadolu hastanesinde, ccil hizmetlerinden fark ücreti alınmayacağı bildirildi.

Haber Merkezi - Hastane yetkililerinden edinilen bilgide, ülke genelinde yaşanan ekonomik kriz sonrası, başta hükümet olmak üzere iş dünyasının çeşitli kampanyalarla piyasalara ve vatandaşa destek verdiği belirtildi.

Bu kapsamda hastane yönetimi olarak alınan karar doğrultusunda, kampanya başlatma kararı alındığı ifade edilen açıklamada: “Bu durumda, yeşil ve sarı acil vakalardan alınan 35 lira fark ücretinin tamamını almama kararı aldık. Acil servise gelen, sarı ve yeşil hizmet alacak vatandaşlarımızdan bugünden itibaren ücret almıyoruz."

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz