BU KADINLAR ALKIŞLANIR

BU KADINLAR ALKIŞLANIR
10 Ekim 2017 Salı 11:20

Yenihaber

CHP Alaplı Kadın Kolları ihtiyaç sahibi vatandaşların çocuklarına yönelik giyim ve ayakkabı kampanyası başlattı. Parti binasında toplanan giyim ve ayakkabılar ihtiyaç sahibi vatandaşların çocuklarına ulaştırılacak

CHP Alaplı Belediye Meclis Üyesi ve aynı zamanda CHP Alaplı Kadın Kolları Başkanı Emine Uysal, ve yönetimi düzenlediği etkinlikler, partili partisiz herkesim ile iyi diyaloguyla ve ilçedeki tüm etkinliklere katılımı ile dikkatleri üzerine çekerken, ilçenin en aktif kadın kolları olarak sosyal sorumluluk anlamında çok önemli kampanyalara imza atıyor. 
Proje ile ilgili bilgi veren CHP Alaplı Belediye Meclis Üyesi ve aynı zamanda CHP Alaplı Kadın Kolları Başkanı Emine Uysal, kadın kolları olarak böyle bir sosyal sorumluluk projesi başlattıklarını söyledi.


Kadın Kolları ve yardımseverlerin getirdiği giyim ve ayakkabıları ihtiyaç sahiplerine ulaştıracaklarını kaydeden Uysal, “Proje kapsamında ilçemizde tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının giyim ve ayakkabı ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Kadın Kollarımız ve hayırsever vatandaşlarımızın bize ulaştırdıkları giyim eşyası, ayakkabı, bot ve montları ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ulaştıracağız. İhtiyaç sahibi ailelere yardım da bulunurken aileleri ve çocukları rencide etmeden titizlikle hareket ediyoruz. Ben bu anlamda destek veren hayırsever vatandaşlarıma cefakar ve fedakar kadın kollarımın değerli üyelerine teşekkür ediyorum ” dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz