BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ JUDODA TÜRKİYE İKİNCİSİ

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ JUDODA TÜRKİYE İKİNCİSİ
11 Mayıs 2017 Perşembe 15:37

Timuçin ÖZAT/ Yenihaber

Judo Şampiyonası çok sayıda mili sporcunun mücadelesine sahne oldu.

Haber merkezi - Koç Holding’in 2006 yılından bu yana yürüttüğü Türkiye’nin en geniş katılımlı gençlik ve spor organizasyonu Koç Spor Fest’in bahar etabında final heyecanı sürüyor. 

Gaziantep Üniversitesi’nin şampiyonluğuyla sonuçlanan müsabakalarda gümüş madalyayı Bülent Ecevit Üniversitesi kazanırken, Balıkesir Üniversitesi ve Kastamonu Üniversitesi ise üçüncülük kürsüsüne çıkmayı başardı.

Koç Spor Fest’in Adana’daki finalleri kapsamında düzenlenen Judo Şampiyonası da büyük heyecana sahne oldu. Çok sayıda milli sporcunun farklı kategorilerde mücadele ettiği karşılaşmaların sonucunda, kadınlarda Balıkesir Üniversitesi altın madalyaya uzanırken, Karadeniz Teknik Üniversitesi gümüş madalyanın sahibi oldu. Trakya Üniversitesi ve Cumhuriyet Üniversitesi ise bronz madalya kazanan takımlar olarak kürsüde yerlerini aldı. Erkekler kategorisinde ise, Gaziantep Üniversitesi’nin şampiyonluğuyla sonuçlanan müsabakaları Bülent Ecevit Üniversitesi gümüş madalya ile tamamladı. Üçüncülük kürsüsünde ise Kastamonu Üniversitesi ve Balıkesir Üniversitesi yer aldı.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz