Balbaloğlu: Sevgi engel tanımaz

Balbaloğlu: Sevgi engel tanımaz
3 Aralık 2018 Pazartesi 16:40

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Karadeniz Ereğli İYİ Parti Teşkilatı, Dünya Engelliler Günü kapsamında düzenlenen etkinliğe katıldı.

Haber Merkezi -  Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, İYİ Parti İlçe Başkanı Op. Dr. Evrim Balbaloğlu ve yönetim kurulu üyeleri, 3 Aralık  Dünya Engelliler Günü sebebiyle, Kdz. Ereğli Engelliler Derneği’nin organize ettiği Kaynaşma Yemeğinde yer aldı.

Etkinlikle ilgili değerlendirmelerde bulunan partinin başkanı Evrim Balbaloğlu; “Ereğli İlçe Teşkilatımız olarak 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Kdz.Ereğli Engelliler Derneğinin organize ettiği Kaynaşma Yemeğinde, sevgide engel tanımayan güzel insanlarla bir arada olmaktan büyük bir onur ve mutluluk duyduk. Kendilerinin sorunlarını beklentilerini umutlarını paylaşma ortamını organize eden Dernek Başkanımız sayın İsmail Şentürk’e, Yönetim Kurulu Üyelerine ve tüm sevgide engel tanımayan bu güzel İnsanlarımıza teşekkür eder, nice engelsiz günlerde buluşmak dileklerimizle saygılar sunarız.” 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz