Başkan Şenay'dan 10 Ocak kutlaması

Başkan Şenay'dan 10 Ocak kutlaması
9 Ocak 2019 Çarşamba 18:43

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Karadeniz Ereğli’de, Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği (EVEDER) Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Şenay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.

Haber merkezi –  EVEDER Başkanı Şenay mesajında şu ifadelere yer verdi: “ Çalışan gazetecilerimizin günü 1961 yılından beri kutlanmaktadır. Gazetecilik mesleğini onurlu, tarafsız şekilde icra eden gazetecilerimizin toplumu bilgilendirmekte ve aydınlatmak adına önemli bir sorumluluğa sahiptirler.  Basınımız toplumumuzun gözü, kulağı ve yeri geldi mi yol göstericisi durumundadır.

Bu düşünceler EVEDER yönetimi adına bölgemizdeki tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.”  

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz