Başkan Tekin, öğrencilerle sohbet etti

Başkan Tekin, öğrencilerle sohbet etti
11 Ekim 2017 Çarşamba 12:36

Yenihaber

Yeni Siteler 1050 Evler mevkii Atatürk Ortaokulu çevresindeki tamamlanan yol çalışmalarını inceleyen Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, okul bahçesindeki öğrencilerin sıcak ilgisiyle karşılaştı.

Öğrencilerle bir süre sohbet eden Başkan Tekin, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen öğrencileri de geri çevirmedi. Belediye Başkanı Nuri Tekin, Atatürk Ortaokulu çevresindeki okulla ulaşımın sağlandığı iki yolun da bakım ve onarımının yapıldığını ifade ederek, “İki bağlantı yolunda yol bakım ve onarımının yanı sıra yol genişletme ve kaldırım çalışması da yaptık.

Ayrıca, okul yolunu sokak lambalarıyla aydınlattık. Şimdi, okul çevresindeki ağaçlık alanlarda da temizlik çalışması yapıyoruz. Temizlik çalışması tamamlandıktan sonra oturma gruplarıyla, burayı da dinlenme ve piknik alanına dönüştüreceğiz“ dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz