Batı Karadeniz 2. Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı açılıyor

Batı Karadeniz 2. Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı açılıyor
20 Eylül 2017 Çarşamba 15:48

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Batı Karadeniz il ve ilçelerinin ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmak amacı ile önceki Vali Ali Kaban döneminde birincisi düzenlenen Gıda Tarım ve Hayvancılık fuarının, ikincisinin açılacağı bildirildi.

Haber Merkezi - Zonguldak valiliğinden yapılan açıklamada, Çaycuma İlçesi Kaymakamı Serkan Keçeli, Çaycuma İlçesi Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, İlçe TSO Başkanı Rıfat Sarsık, İlçe Ziraat Odası Başkanı Rıza Çapkın, Zonguldak Valisi Ahmet Çınar’ ı ziyaret ederek, 28 Eylül 2017 tarihinde açılışı yapılacak olan 2. Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuar davetiyesini takdim ettikleri bildirildi.

Vali Çınar’ın ziyarette, “Bölgenin ekonomik kalkınmasında çok etkin bir rol oynayacağına inandığımız İkinci Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarının amacına ulaşacağını ifade ederek, İlçemiz Kaymakamı, Belediye Başkanı, TSO Başkanı, Ziraat Odası Başkanı bir olup güzel bir organizasyona ev sahipliği yapıyorlar, emeklerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyorum” dediği kaydedildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz