Bu anlaşmadan binlerce emekli yararlanacak

Bu anlaşmadan binlerce emekli yararlanacak
28 Aralık 2018 Cuma 17:34

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, Özel Anadolu Hastanesi ile Türkiye Emekliler Derneği Karadeniz Ereğli Şubesi Yönetimi arasında “İndirimli Sağlık Anlaşması” imzalandı.

Haber merkezi -  Karadeniz Ereğli’de Özel Anadolu Hastanesi Genel Müdürü Şahin Elçi ve Türkiye Emekliler Derneği Kdz. Ereğli Şubesi  Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ayhan, derneğe kayıtlı binlerce emekli vatandaşın faydalanacağı indirimli sağlık anlaşmasını imzaladı.

27 Aralık 2018 Perşembe günü, Anadolu Hastanesi’nde yapılan anlaşma protokolünün ardından açıklama yapan Genel Müdür Şahin Elçi; “Özel Anadolu Hastanesi olarak güçlü hekim kadromuzla hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. Türkiye Emekliler Derneği Ereğli Şubesi ile yaptığımız sağlık anlaşmasının her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum. Her zaman olduğu gibi bundan sonraki süreçte de emeklilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile de tüm halkımızın yeni yılını kutluyor, sağlık ve esenlikler diliyorum. “

“ 9 BİN ÜYEMİZ YARARLANACAK”

Türkiye Emekliler Derneği Şube Başkanı Ali Ayhan’da; “Anadolu Hastanesi ile yaptığımız anlaşma kapsamında Ereğli ve Alaplı’da derneğe üye yaklaşık dokuz bin üyemiz indirimli sağlık muayenesinden çeşitli oranlarda yararlanacaktır. Anadolu Hastanesi Yönetimine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ayrıca, tüm halkımızın yeni yılını kutlayarak, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Bu anlaşma ile Türkiye Emekliler Derneği Kdz. Ereğli Şubesine üyeleri, muayenelerde branşlara göre çeşitli oranlarda indirim alabilecek.

Öte yandan, sağlık protokolü anlaşmasında Türkiye Emekliler Derneği ilçe yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

Yorumlar
  • nazim karanfil
    28 Aralık 2018 Cuma 20:03

    tşk ederim herkes için hayırlısı.olsun inşallah daha detaylı açıklarsanız memnun oluruz saygılar hayırlı akşam lar

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz