Bu anlaşmadan tüm köy halkı yararlanabilecek...

Bu anlaşmadan tüm köy halkı yararlanabilecek...
23 Ocak 2019 Çarşamba 18:27

Yenihaber/Fedai KAÇAR

Karadeniz Ereğli Özel Echomar Hastanesi, Alaplı’da yer alan 2 dernek ile İndirimli Sağlık Anlaşması imzaladı.

Haber Merkezi - Alaplı İsafakılı Köyü Muhtarı Recep Korkutİsafakılı Köyü Güzelleştirme ve Kalkındırma Derneği Başkanı Mehmet Demir, İsafakılı Köyü Durabeyli Mahallesi Kalkındırma Derneği Başkanı Selahattin Can ile Echomar Hastanesi Yönetimi arasında sağlıkta indirim anlaşması imzalandı.

23 Ocak 2019 Çarşamba günü köy muhtarı, dernek yönetim kurulu ve Özel Echomar Hastanesi Başhekimi Nevzat Çimenoğlu arasında imzalandı.

Anlaşma kapsamında, dernek üyeleri ve yakınlarının yanı sıra, tüm köy halkının, branşlara göre değişken oranlarda olmak üzere, muayene ve tetkiklerden indirimli şekilde faydalanacağı belirtildi.     

Muhtar Korkut ve Başhekim Çimenoğlu yapılan indirim sözleşmesinin her iki tarafa da hayırlı olması temennisinde bulundular. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz