Bu konserin amacı bambaşka…

Bu konserin amacı bambaşka…
9 Aralık 2018 Pazar 17:40

FEDAİ KAÇAR - TİMUÇİN ÖZAT

Karadeniz Ereğli ilçesinde, 15 Aralık 2018’de gerçekleştirilecek konserden elde edilecek gelirin büyük bölümünün, hasta olan bir çocuğun tedavi masrafları ve çeşitli giderleri için bağışlanacağı öğrenildi.

Haber Merkezi -  Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, Lâl Sanat Merkezi Kurucusu, Müzik Öğretmeni Ersin Fidan, Ereğli’de 15 Aralık Cumartesi, Tatoğlu Kültür Merkezi’nde 19-21.00 saatleri arasında konser düzenleyeceğini belirterek; “10 yıla aşkın süredir profesyonel şekilde müzikle uğraşıyorum. Enstrüman dersleri veriyoruz. Dört senedir de Halk Müziği Konserlerimiz oluyor. İlk defa konser gelirimizin tamamını, ihtiyaç sahibi bir ailenin hasta çocuğu için bağışlayacağız. Bizim için en önemli olan kısmı budur. Canımıza bir destekte bizden nidasıyla , umut bekleyen canlar için sesleneceğiz. Emek bizden katkı sizden haydi Ereğli. Konser gelirimizin önemli bir kısmı hasta olan bir çocuğa bağışlanacaktır. 

Sosyal Sorumluluk yararına gerçekleştireceğimiz konserimiz, 15 Aralık Cumartesi Ereğli’de Tatoğlu Kültür Merkezinden olacak. Duyuları geçtiğimiz günlerde sosyal medya aracılığı ile de yaptık. Akşam saatlerinde başlayacak konserimize katılımın yoğun olmasını bekliyoruz.

İlk defa sosyal sorumluluk adına böyle bir etkinliğe imza atacağız. Bizim amacımız, ihtiyaç sahibi aileye destekte bulunmak aynı zamanda da bir farkındalık oluştur için yola çıktık. İnşallah devamını getiririz” dedi.

Diğer yandan, konser biletlerini, Müftü Mahallesi Merkez İş hanında ikinci katta bulunan Lâl Sanat Merkezi ve Ereylin AVM de Gönül Kahvesinden temin edebilirsiniz.

Yorumlar
  • Akiff
    10 Aralık 2018 Pazartesi 18:01

    Hocamızın sesi güzelmiş bu arada, Ereğli kültürel ve sanatsal açıdan biraz zayıf ancak bu başlıktaki gibi bambaşka bir durum....

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz