Bu programın amacı eğitime fon ayırmak

Bu programın amacı eğitime fon ayırmak
8 Aralık 2018 Cumartesi 16:03

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Karadeniz Ereğli Şubesi tarafından, eğitim etkinliklerine fon oluşturmak amacıyla düzenlenen etkinliğe ilgi yoğun oldu.

Haber Merkezi -   Atatürkçü Düşünce Derneği Karadeniz Ereğli Şubesi tarafından, eğitim etkinliklerine fon oluşturmak amacı ile yılsonu kahvaltı programı gerçekleştirildi.

8 Aralık 2018 Cumartesi, Erdemir Mühendisler Derneği’ndeki programa; ADD Genel Sekreteri Hüseyin Emre Altınışık, ADD Başkanı Şube Başkanı Yusuf Arslan, ADD Genel Saymanı Emin Semih Özkök, Kirmanlı Mahallesi Muhtar Adayı Sevil Öztürk, çeşitli sivil toplum ve siyasi parti temsilcileri ve ilçenin tanınmış simalarından oluşan davetliler katıldı.

Programla ilgili kısa değerlendirmelerde bulunan İYİ Parti Başkanı Balbaloğlu şunları kaydetti; “İyi olan her şeyin yanındayız. Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından organize edilen bu anlamlı etkinlikte teşkilat olarak yer almanın onurunu ve mutluluğunu yaşadık. 

Sözlerimi Mustafa Kemal Atatürk'ün her çağda anlamını koruyacak, şu anlamlı sözü ile tamamlamak istiyorum; ‘Eğitimdir ki, bir milleti özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır, ya da esaret ve sefalete terk eder’.“

Yorumlar
  • Ereglili
    9 Aralık 2018 Pazar 10:13

    Yorum yazın diyorsunuz ama yazilan yorumlarida yayinlamiyorsunuz tarafsizlik ilkesi nerede

  • Ereglli
    8 Aralık 2018 Cumartesi 17:02

    Add nin etkinlikleri bir suredir iyi parti ve Erol Çivici reklamı gibi. Hangi amaca hizmet ediyorlar. Yapilan etkinliklere gölge düşüyor. Yusuf Başkan Addyi basamak olarak kullanmaktan vazgeçmeli

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz