Bu projeden elde edilen gelir ile...

Bu projeden elde edilen gelir ile...
3 Mart 2018 Cumartesi 10:32

Devrek’ te geçtiğimiz Kasım ayında hayata geçirilen yapboz projesinde kapsamında elde edilen gelir ile örnek sınıf hayata geçirildi.

Zonguldak’ın Devrek ilçesinde geçtiğimiz Kasım ayında Devrek Kent Konseyi tarafından hayata geçirilen yap boz satışlarında elde edilen gelir ile Devrek İstiklal İlköğretim Okuluna etkinlik sınıfı kazandırıldı.

2017 yılı Kasım ayında Cumhuriyet alanında sergilenen ve satışı yapılan tablolardan elde edilen gelir ile etkinlik sınıfının açılışında ilçe protokolü ve kent konseyi üyeleri hazır bulundu.

Düzenlenen etkinlik sınıfının hayata geçirilmesinden dolayı uyduğu memnuniyeti dile getiren Devrek Kaymakamı Yakup Güney, "Arkadaşlarımız ve öğrencilerimiz tarafından aylarca uğraşılarak bin bir zorluklarla hazırlanan yapbozların satışında elde edilen gelir ile İstiklal İlköğretim Okulu bünyesine bir etkinlik sınıfı kazandırılması gerçekten çok önemli bir olaydır. Bu anlamda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz