ÇATUROĞLU, 2018 YILI SAĞLIK YATIRIM PROGRAMINI AÇIKLADI

ÇATUROĞLU, 2018 YILI SAĞLIK YATIRIM PROGRAMINI AÇIKLADI
1 Mayıs 2018 Salı 15:21

Yenihaber

Milletvekili Çaturoğlu, “2018 yılı Zonguldak Sağlık Yatırım Programına alınan ilçe sağlık müdürlüğü, aile sağlığı merkezleri ve 112 acil sağlık hizmetlerini açıkladı.

Haber merkezi - AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Zonguldak’ta 2 adet İlçe Sağlık Müdürlüğü, 9 adet Aile Sağlığı Merkezi ve 3 adet 112 Acil Sağlık Hizmetlerinin 2018 yılı Sağlık Yatırım Programına alındığını belirtti.

Milletvekili Çaturoğlu, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Halkımızın sağlık hizmetlerinden daha fazla yararlanabilmesi için sağlık alanındaki yatırımlarımız devam etmektedir. İlimizde sağlık alanında ihtiyaç duyulan İlçe Sağlık Müdürlüğü, Aile Sağlığı Merkezleri ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri” ile ilgili olarak İl Sağlık Müdürlüğümüz bir çalışma yapmış ve teklifini Sağlık Bakanlığına sunmuştu. Bizde Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü ile görüşerek; Alaplı İlçe Sağlık Müdürlüğü ve 3 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezini, Çaycuma Perşembe 7 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetlerini, Çaycuma Saltukova 7 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezini, Ereğli İlçe Sağlık Müdürlüğü ve 8 Aile Hekimlik Aile Sağlığı Merkezini, Ereğli Kepez 8 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezini, Ereğli Kırmacı 4 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetlerini, Ereğli Kandilli 3 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetlerini, Kozlu 19 Mayıs 2 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezini, Zonguldak Merkez Beycuma Atatürk Caddesi 3 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezini Sağlık Bakanlığının 2018 Yılı Yatırım Programına aldırdık. İlimize, ilçelerimize, beldelerimizeve Zonguldak halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.”

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz