ÇEBİ: AMACIMIZ, YERİNDE, ETKİN ve HIZLI HİZMET

ÇEBİ: AMACIMIZ, YERİNDE, ETKİN ve HIZLI HİZMET
15 Şubat 2018 Perşembe 14:54

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, vekaleten yürüttüğü PTT Müdürlüğü görevine asaleten atanan Arzu Çebi; “Ekip arkadaşlarımızla birlikte her şeyden önce müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayış ruhu içerisinde süratli, kaliteli ve güvenli hizmet prensibimizdir” dedi.

Haber merkezi – Karadeniz Ereğli PTT Şube Müdürü Arzu Çebi, 15 Şubat 2018 Perşembe saat 11:00’da gazetemize değerlendirmelerde bulundu.

3 senedir vekaleten yürüttüğü PTT Müdürlüğü görevine 12 Şubat 2018 tarihi itibariyle asaleten atanmanın onur ve mutluluğunu yaşadığını belirten Çebi şunları kaydetti:

“Karadeniz Ereğli halkına hizmet etme fırsatına sahip olmanın onur ve mutluluğunu yaşıyorum.

Tüm mesai arkadaşlarımla büyük bir aile olarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan anlayış ile ekip ruhu içerisinde, karşılıklı işbirliği ve koordinasyon çerçevesinde posta, kargo, bankacılık ve elektronik ticaret alanlarındaki PTT hizmetlerinin süratli, güvenli ve kaliteli bir biçimde sunulmasına azami gayret göstereceğiz.

Müdürlüğümüze bağlı olarak hizmet veren Bağlık, Sanayi Sitesi, Adliye, Süleymanbeyler ve Gülüç Şubeleri ile Kandilli Acenteliğimize ilaveten 02/10/2017 tarihinde 15 Temmuz Kepez PTT Şubesi hizmete açılmış olup bunun yanı sıra müşterilerimizin hizmetlerimize olan talebinin yerinde, etkin ve hızlı bir şekilde sunulabilmesi amacıyla; Başmüdürlüğümüze tahsis edilecek mobilize araç ile işyerlerimizin bulunmadığı ve acil ihtiyaç duyulan yerlerde dönemsel olarak hizmet verilecektir.

Merkezimiz hizmet binası, Bağlık PTT Şube binası ve 15 Temmuz Kepez PTT Şube binasında kurulu bulunan toplam 3 adet ATM’ye ilaveten Belediye Başkanlığı binasının olduğu sahada montajı tamamlanan ATM de önümüzdeki hafta hizmete verilecektir. İlçemizin farklı noktalarında yeni ATM’ler kurmak için araştırmalarımız devam etmekte olup, Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesinin bulunduğu sahada ATM kurmak için Devlet Hastanesi Müdürü ile görüşmelerde bulunulmuştur.

PTT hizmetlerinin ilçemizde müşterilerimize en iyi biçimde sunulabilmesi için yürüttüğümüz çalışmalardaki katkıları ve işbirlikleri için başta Sayın Karadeniz Ereğli Kaymakamımız olmak üzere Karadeniz Ereğli, Gülüç ve Kandilli Belediye Başkanlarımıza, tüm kurum ve kuruluş yetkililerine teşekkürlerimi sunuyorum.”  

Öte yandan PTT Kdz. Ereğli Şubesi Şefi Leyla Ustaoğlu, kurum olarak çok güzel bir ekip anlayışı çerçevesinde müşteri memnuniyeti, çözüm ve hızlı hizmet odaklı çalışmalar gerçekleştirildiğini ifade etti.  

 

Yorumlar
  • Uğurr
    15 Şubat 2018 Perşembe 15:00

    hayırlı Müdüre hanım hayırlı uğurlu olsunda şu yeni postane binası ne zaman bitirilecek merkezdeyken iyiydi??

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz