CENAZESİ ZONGULDAK'A GELİYOR...

CENAZESİ ZONGULDAK'A GELİYOR...
9 Mart 2018 Cuma 17:29

iha

İstanbul'da beylik silahı ile geçtiğimiz ay intihar girişiminde bulunarak ağır yaralanan ve yoğun bakıma alınan polis memuru, bu sabah saatlerinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Olay, 27 Şubat 2018 tarihinde Silivri Alibey Mahallesi Adak Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre girdiği bunalım sonrasında beylik silahı ile intihara teşebbüs eden 25 yaşındaki polis memuru Sezgin Sarıl, ağır yaralı olarak Silivri Devlet Hastanesine kaldırıldı. Sarıl, bu sabah saatlerinde hayatını kaybetti. 
Genç polis memurunun cenazesi sabah saatlerinde Silivri Devlet Hastanesinden alınarak Silivri Kaymakamı Ali Partal, Silivri Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Gümüş, Silivri Emniyet Müdürü Taner Ertürk, Silivri Müftüsü İdris Çatmakaş, Silivri Milli Eğitim Müdürü Ahmet Ay olmak üzere mesai arkadaşları tarafından dualar eşliğinde Adli Tıp Kurumuna gönderildi. 
Polis memuru Sarılı'nın cenazesinin Adli Tıp Kurumunda yapılacak işlemlerin ardından memleketi Zonguldak'ta defnedileceği öğrenildi. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz