ÇEVİK, OKUL İNŞAATLARINI İNCELEDİ

ÇEVİK, OKUL İNŞAATLARINI İNCELEDİ
7 Haziran 2018 Perşembe 19:13

YENİHABER

Alaplı Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik, ilçede yapımı devam okul inşaatlarında çalışmaları yerinde inceledi.

Alaplı Milli Eğitim Şube Müdürü Suat Günay ve Alaplı İlçe Milli Eğitim İş Sağlığı ve Güvenliği Bürosunda görevli iş güvenliği uzmanı Nizamettin Onatoğlu ile birlikte önce hayırsever tarafından yaptırılan Kemalettin Can Yaman Anaokulu inşaat çalışmalarını inceleyen Çevik, okul inşaatının yeni döneme yetiştirilmesi için gerekenin yapılacağını söyledi.
Özel Eğitim Okulu çalışmaları ile ilgili bilgiler veren Çevik, Alaplı Özel Eğitim Okulu inşaatı ile ilgili olarak binanın çatı, dış cephe işlerinin bitirildiğini, çevre düzenlemesinin başladığını, daha sonra iç kısımdaki düzenlemelerin yapılıp, okulun yeni dönemde açılması için elinden gelen gayretleri gösterdiklerini, Bakanlık düzeyinde eksikliklerin tamamlanması konusunda gerekli görüşmelerin yapıldığını belirtti.
BAKKA projesi ile Alaplı’ya kazandırılan Kocaman İzcievinde devam eden çalışmalarında inceleyen Çevik, buranın zamanla yıprandığını, bazı ufak tefek eksikliklerinin olduğunu belirterek, eğitim camiası ve Alaplı için dinlenme amaçlı kullanılabilecek güzel bir tesisin faal olması için çalışmalarının devam ettiğini kaydetti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz