ÇEVİK TEŞEKKÜR ETTİ...

ÇEVİK TEŞEKKÜR ETTİ...
18 Eylül 2017 Pazartesi 16:07

Yenihaber

Alaplı Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik, Alaplı'da ikili eğitim den tekli eğitime geçmek için yoğun çaba sarf ettiklerini bu anlamda merkezde % 95 oranında normal eğitime geçildiğini belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.

Çevik, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Alaplı'da ikili eğitim den tekli eğitime geçmek için yoğun çaba sarfettik. Önceki dönem Atatürk Ortaokulunu ve Ahmet Zeki Atalay Ortaokulunun bu dönem başında eğitime açılmasıyla birlikte gayretlerimiz neticeye ulaşmıştır. Şuan Alaplı merkezde % 95 oranında normal eğitime geçilmiştir. Karşıyaka Anaokulunu Açarak eğitime başlattık. Bu hususta bizden desteklerini esirgemeyen Milletvekilimiz Faruk Çaturoğlu'na, Kaymakamız Saim Eskioğlu'na, Belediye Başkanımız Nuri Tekin'e, Şube Müdürlerime, Ahmet Zeki Atalay Ortaokulu müdürü murat Asma ,müdür yardımcıları ve öğretmenlerine, Halk Eğitim Müdürü Hüseyin Keskin'e, Kısa sürede eğitime açtığımız ve büyük katkıları olan Karşıyaka Anaokulu Kurucu Müdürü Aycan Yılmaz' a emeğini esirgemeyen okul müdürlerim ve personelime şükranlarımı arz ederim”

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz