ÇİFTE DÜĞÜNLE DÜNYA EVİNE GİRECEKLER

ÇİFTE DÜĞÜNLE DÜNYA EVİNE GİRECEKLER
5 Ekim 2017 Perşembe 14:01

Fedai KAÇAR - Timuçin ÖZAT / Yenihaber

Karadeniz Ereğli Pazarcılar Odası Başkanı Fehmi Taşkın’ın kızı Pervin Taşkın, Aslan Taşkın ile dünya evine girmeye hazırlanıyor.

Haber Merkezi – Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, Pazarcılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Taşkın ve eşi Fatma Taşkın çiftinin kızı Pervin Taşkın, İstanbul Trabzonlular Derneği Başkanı Aziz ve eşi Miyase Taşkın çiftinin oğlu Aslan Taşkın ile evleniyor.

Aile bireylerinden alınan bilgiye göre, Karadeniz Ereğli ve İstanbul’da çifte düğün gerçekleştirilecek. Birinci düğün, 8 Ekim 2017 Pazar günü Karadeniz Ereğli Özkara Çilek Düğün Salonunda gerçekleştirilecek.

İkinci düğün töreninin İstanbul’da Karadeniz Mahallesi Gazi Osman Paşa’da Gönül Düğün Salonunda yapılacağı kaydedildi.

Bizde Yenihaber Gazetesi Ailesi olarak, Pervin ve Aslan çiftine mutluluklar temenni ediyoruz.   

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz