CUMHURİYET FUTBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYON KILÇAK OLDU

CUMHURİYET FUTBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYON KILÇAK OLDU
6 Temmuz 2017 Perşembe 00:42

Hasan Haşıl

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde düzenlenen Cumhuriyet Futbol Turnuvası şampiyon Kılçak Köyü oldu.

Genç Girişimci Mehmet Cevat Yaman’ın öncülüğünde düzenlenen ve 8 takımın mücadele ettiği Cumhuriyet Futbol Turnuvasında şampiyon Kılçak Köyü oldu. Yarı finalde Yedigelli’yi 5-3’lük skorla yenerek finale yükselen Kılçak Köyü finalde Site Gençlik takımını 3-2 yenerek şampiyon oldu. 
Turnuva ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Genç Girişimci ve Kılçak Teknik Direktörü Mehmet Cevat Yaman,” Çok güzel ve centilmence bir turnuva oldu. Takımlarımıza ve oyuncularımıza çok teşekkür ediyorum. Köyümüzün şampiyon olması ayrıca beni çok mutlu etti. Ben bize bu turnuvada destek olan basta Belediye Başkanımız Nuri Tekin olmak üzere Alaplı Belediyesi İtfaiye Müdürü Sinan Taşkın , Alaplı Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Uysal,Genç İş adamları Levent Çevik, Serdar Sayre, Mehmet Sözer, Hasan Tiryaki, Emrah Halicioğlu Muhasebeci Uğur Uyan ve ismini sayamadığımız nice ağabeylerimiz, kardeşlerimiz turnuvamıza destek vererek gençlerin kotu alışkanlıktan kurtulup spor alışkanlığına katkı sağladığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi borç bilirim””dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz