Çalışmalara mahalle ziyaretleri ile devam...

Çalışmalara mahalle ziyaretleri ile devam...
11 Mart 2019 Pazartesi 11:43

Yenihaber

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesinde CHP Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık,seçim çalışmalarını aralıksız devam ediyor. Posbıyık, meşale ve konfetilerle karşılandı.

CHP Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, beraberinde Belediye Meclis Üyesi adaylarıyla birlikte Şehit Ömer Halisdemir Caddesi esnaflarını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

KEPEZ MAHALLESİ’NDE ESNAF VE KAHVEHANE ZİYARETLERİ

Gün boyunca esnaf  gezilerini sürdüren CHP Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, programına saat 17.00’dan sonra Kepez’de devam etti.

Kepez Mahallesi Ulaş Market Mevkii, ve Solak yol ayrımında bulunan esnaf ve kahvehanelere ziyaretlerde bulunan CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’a halk tarafından büyük ilgi gösterildi.

Kepez Mahallesi Solak yol ayrımında bir kahvehanede yapılan halk toplantısına CHP İl Başkanı Hakkı Güney, CHP İlçe Başkanı Sevdekar Aras, Kepez Mahallesi Muhtarı Baki Karaarslan’da katıldı.

Güney, burada yaptığı konuşmada, Ereğli’de Halil Posbıyık’a açık destek verdiğini ve kazanacağına inandığını söyleyerek, tüm Ereğli halkının Posbıyık ve ekibine destek vermesini istedi.

CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Haili Posbıyık’ta, bundan sonra siyaset yapmayacağını belirterek, 31 Mart’tan sonra yeniden belediye başkanı olması halinde Ereğli halkına hizmet edeceğini söyledi.

CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık ayrıca, Kepez’de Mobilyacılar ve Marangozlar Odası Başkanı Metin Yüksel’i de ziyaret etti.  Metin Yüksel, Posbıyık ve beraberindeki Belediye Meclis Üyesi adaylarına 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde başarılar diledi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz