Cami = İbadet

Cami = İbadet
9 Ekim 2017 Pazartesi 10:56

Yenihaber (Yazarın kaleminden)

İslam’a göre kainatın her bir köşesinde ibadet edilir. Önemli olan yaratana bütün kalbiyle iman etmesidir. Türkiye de binlerce devasa camiler var. Gel gelelim ki içleri aynı oranda dolu olmayı bırak imamlar arkalarında bir kişi dahi olmadan namaz kılıyor. Müslümanım İmanlı' yım diyen cami düşkünleri ilk önce mevcut camilerin içini doldurun bir bakalım.

CANABI ALLAHIN SARLATANLARA YALAKALARA PİRİM VERMEDİĞİNİ BİLİN ALLAH’U ZULCALALİN DE BUNLARA İHTİYACI YOK!!!

Gelelim Eregli Belediyesi’ne!!!

Zaten BASİRETSİZ hesap kitap bilmeyen yöneticileri belediyeyi batırdıkları yetmiyor gibi birde yaklaşık 85 milyon borçlanarak inim inim inleyen Ereğli halkının gelecek hakkını yok edeceksiniz. Yok öyle yağma. Bir bakıyorsun anlı secde görmeyen belki cumadan cumaya camiye giden adamlar kalkıyor cami düşkünü çıkıyor. Belediye zaten batık yaptırdığı bütün ihaleler hile hurda dolu. 3 yıldır yapılan işleri gelsin ALLAH korkusu taşıyan teknik heyet yüzde 50 kalite raporu versin bu adamların ellerini tek tek öperim. Devletin malını çar çur edenin iki yakası bir araya gelmeeeez. Temmuz ayında boğazlı kazak giyer. İŞ BİLMEZ YOL BİLMEZ SAYIN UYSAL!!!

Karadeniz Ereğli halkının gözünde birazcık olsun yerin kalmasını istiyorsan Eregli Belediyesi’nden menfaatlenmeyen insanlara danışırsan daha doğru işlere imza atarsın. Sivil hayatında hiç bir işi başaramamış insanlardan sana fayda gelmeeez. Güzelim Ereğlimizi de batırırsın sonrada sokaklarda gezecek suratın kalmaz!!! (dost acı söyler ) Yüzme havuzu yapacağınız yer Ereğli’ nin en değerli yeri. Burayı atıl hale getirmek Ereğli’ye en büyük İHANETTİR. Spor kompleksleri her yerde şehre uzak olmayan sayfiye yerlere yapılır. DELİHAKKI DA devasa yeriniz var oraya yapsanıza. Potbaşı’nda ki yere bir bak geçerken kaç kisi var o parkta. Gereksiz şeylerle belediyeyi batırma.

Madem camiyi çok istiyorsunuz hükümetin başkanısın sahilde ki amfi tiyatronun oraya cüzi paralarla dolguyu yaptır izini al. Biz esnaf olarak ALLAH’IN izniyle şahane bir eser kazandırırız 35 milyonuda Eregli’nin refahı için kullanın. Örneğin Karabük Belediyesi gibi 5 bin öğrenci kapasiteli fakülte binası yap. Ereğli seni ayakta alkışlar.

Yoksa gelecek siyasi hayatında SÖM SÖM yarim türküsünü çok söylersin...

Hoşça ve dostça kalın…

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz