Can, Alaplı'dan aday adaylığı başvurusunu yaptı

Can, Alaplı'dan aday adaylığı başvurusunu yaptı
3 Aralık 2018 Pazartesi 17:06

Yenihaber

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde, AK Parti İl Genel Meclisi Aday Adaylığına, önceki dönem milletvekili Faruk Çaturoğlu’nun danışmanı Yılmaz Can başvuru yaptı.

Haber merkezi - 17 yıl önce kurulan AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Teşkilatı’nın kurucu üyelerinden biri olan,  AK Parti eski Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’nun yıllarca danışmanlığını yapan Yılmaz Can, 03 Aralık 2018 Pazartesi AK Parti Alaplı İl Genel Meclisi Aday Adaylığına başvurdu.  

Can, başvurusundan hemen sonra şu ifadelere yer verdi:

“14 Ağustos 2001 yılında kurulan AK Parti’mizin, kurucu İlçe Yönetim Kurulu Üyesiyim. Kuruluşundan bu yana, her kademesinde büyük bir onur ve gururla görev aldığım partimizden, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak seçimlerde İl Genel Meclisi aday adaylığı başvurumu İlçe Başkanlığımıza yapmış bulunmaktayım.

Partimizin tercihi, milletimizin teveccühü ile İl Genel Meclisi Üyesi olarak hizmetlerimi sürdürmek istiyorum. Refah Partisi ile başlayıp, Fazilet Partisi kurucu yönetim kurulu üyeliği ile devam eden aktif siyasi yaşantımı, 2001 yılından bu yana da AK Parti’mizin çatısı altında sürdürmekteyim. AK Parti’de siyaset yaptığım süre içerisinde, Yönetim Kurulu birim başkanlığı ve teşkilat başkanlığı görevlerinde bulundum. Son olarak da, Zonguldak Milletvekilimiz Sayın Faruk Çaturoğlu’nun TBMM danışmanlığını yaptım.

İlk günkü azim ve heyecanla sürdürdüğüm siyasi yaşantımı, partimizin tercihi, milletimizin de takdiriyle, İl Genel Meclisi Üyesi olarak sürdürmek ve uzun yıllara dayanan siyasi birikim ve tecrübemi, hizmetlerimi farklı bir kulvarda sürdürme azmimi milletimizle paylaşmak istiyorum. Partimiz ve milletimizin takdiriyle, bu görevin şahsıma tevdi edilmesi durumunda, en iyi hizmeti milletimizle buluşturma gayreti içinde  olacağım.

Bu vesileyle 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak seçimlerin, bölgemize, ülkemize ve hizmete talip olan tüm arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.

Bizleri bu kutlu yürüyüşümüzde yalnız bırakmayan tüm dava arkadaşlarıma, milletimize teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.

Yüce Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.”

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz