Caner: İyi mücadele ettik

Caner: İyi mücadele ettik
26 Mart 2018 Pazartesi 17:35

İHA

Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve hafta sonu oynanan Hacettepe maçı ile alakalı değerlendirmelerde bulundu.

Spor Toto 2. Lig’de mücadele veren Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, geçen hafta Zonguldak’a gelerek Kemal Köksal Stadı’nda incelemelerde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ın Zonguldak ziyaretini değerlendirdi. Görüşmelerin olumlu geçtiğini ifade eden Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, “Bakan bey geçtiğimiz günlerde Zonguldakımıza gelerek incelemelerde bulundu. Bizden önce valilikte toplantı yapıldı. Stadyum konusu ve tesisler konusu yardımcı olacağını açıklamış. Bizde bakan beyle görüştük aynı sorunları ilettik. Hem stadyum için hem de tesislerin yapımında elinden gelen katkıyı vereceğini söyledi. Görüşmelerimiz olumlu geçti kendisine teşekkür ediyoruz. Tribün çalışması kısım kısım yapılacak. Bakan bey bu konuda gereken desteği vereceğini söyledi" diye konuştu.

“Gol yollarında sıkıntımız var”

Hafta sonu Kemal Köksal Stadyumunda oynanan ve 0-0 sona eren Hacettepe maçı ile ilgili konuşan Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, takım olarak iyi mücadele ettiklerini söyledi. Gol yollarında sıkıntı yaşadıklarının altını çizen Başkan Caner, “Hacettepe genç bir takım. Genç olduğu kadar çok koşan bir takım. Bizde takım olarak iyi mücadele ettik. Gol yollarında sıkıntı yaşıyoruz. Golü bulabilseydik daha iyi olacaktı. Bir puanla yetindik. Önümüzde bir Pendik maçı var. Orada inşallah puan ya da puanlarla dönüp yolumuza devam edeceğiz” dedi.

“Onur’un performansı giderek artıyor “

Son haftalarda oynadığı futbolla göz dolduran Onur Eriş hakkında da konuşan Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, oynadığı futboldan dolayı mutlu olduklarını söyledi. Onur’un iyi yolda ilerlediğini ifade eden Caner, “Onur’un son zamanlarda ortaya koyduğu performanstan memnunuz. Olumlu yönde ilerliyor. Artık eskisi gibi kart görmüyor. Hakemle fazla diyaloğa girmiyor. İyi yolda ilerliyor. Kendisinden memnunuz” şeklinde konuştu.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz