Çevik: Büyük başarılara imza attık

Çevik: Büyük başarılara imza attık
31 Ekim 2017 Salı 23:03

Fedai KAÇAR

Zonguldak'ın Alaplı ilçesi Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik, Alaplı'da eğitim ve öğretim veren okulların, Okul Aile Birliği Başkanları ile bir araya geldi.

Alaplı Kaymakamlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda, Okul Aile Birliği Başkanlarına Alaplı'daki eğitim öğretim alanında yaptıkları çalışmalarla ilgili olarak bilgiler veren Alaplı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik, 'Alaplı'da kısa zamanda eğitim alanında büyük çalışmalara imza attıklarını' söyledi.

Toplantıya katılan Okul Aile Birliği Başkanlarından görev yaptıkları okulların sorunları ile ilgili bilgi alan Çevik, sorunların Çözümleri noktasında Okul Aile Birliği Başkanları ile koordineli olarak hareket edeceklerini ifade etti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz