ÇOCUKLARI VE TORUNLARINDAN DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

ÇOCUKLARI VE TORUNLARINDAN DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ
4 Aralık 2017 Pazartesi 18:14

YENİHABER

Alaplı Belediyesinde 35 yıldır çalışan İtfaiye Amiri Muzaffer Kaçar’a çocukları ve torunları tarafından doğum günü sürprizi yapıldı.

 

ÇOCUKLARI VE TORUNLARINDAN DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

 Alaplı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünde amir olarak görev yapan 58 yaşına basan Muzaffer Kaçar, kendisine pasta ile gelen oğulları Gazetemiz Haber Müdürü Fedai Kaçar, Koray Koçar ve torunlarını görünce kısa süre şaşkınlık yaşadı. Çocukları ve torunlarının jesti karşısında duygulanan Muzaffer Kaçar, doğum günü pastasını çocukları ve torunları ile birlikte kesti. 

Çocuklarını ve torunlarını çok sevdiğini ve onlarla gurur duyduğunu belirten Kaçar, bu mutlu günde yanında olan ve yalnız bırakmayan çocuklarına ve torunlarına teşekkür etti.

Yenihaber Gazetesi ailesi olarak Alaplı İtfaiye Amiri Muzaffer Kaçar'ın doğum gününü kutluyor nice senelere diyoruz...

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz