ÇOLAKOĞLU ZİNDANCILAR VE IŞIKLI’DA

ÇOLAKOĞLU ZİNDANCILAR VE IŞIKLI’DA
9 Haziran 2018 Cumartesi 18:33

Yenihaber

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Ahmet Çolakoğlu, ilçeye bağlı Zindancılar ve Işıklı köylerinde halka bir araya geldi.

Karadeniz Ereğli Seçim Koordinasyon Merkezi’nin (SKM)’nin belirlediği program kapsamında, Kdz. Ereğli İlçesinde yoğun bir gün geçiren AK Parti Milletvekilli Adayı Çolakoğlu, akşam ziyaretlerini ise İlçeye bağlı Zindancılar ve Işıklı köyüne ayırdı.

Beraberinde AK Parti Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Mehmet Fatih Çakır, Ereğli SKM Başkanı Hüseyin Engin ve parti yöneticileri ile birlikte gerçekleşen programda Zindancılar Köyü’nde Sezgin Atalay’ın iftar sofrasına konuk olan Çolakoğlu burada halkın sorun ve isteklerini dinledi.

Ardından Işıklı Köyüne geçen Çolakoğlu, teravi namazının ardından köy meydanında halka hitap etti.

Çolakoğlu burada yaptığı konuşmasında,  Tüm dünyanın gözünün Türkiye’de olduğunu belirterek, “24 Haziran’da Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’la durmak yok yola devam diyeceğiz. 24 Haziranda sandıklarda yüksek oranda desteklerinizi bekliyoruz. Bölge bizim bölgemizdir. Bu bölgenin insanıyız. Sorunlarınızı biliyoruz. Şimdiye kadar sorunları AK Parti çözdü yine biz çözeceğiz. Türkiye’miz meşakkatli ve zor günler geçirdi. Ne zaman halkımızın da desteğiyle şahlandıysak birileri bize çelme takmaya çalıştı. Türkiye AK Parti ile dünyanın en büyük ekonomilerinden birisi olma yolundadır. Türkiye’nin önünü kesemeyenler ve şer güçler 15 Temmuzda darbe girişiminde bulundular ama bizi ve halkımızı karşılarında buldular. Huzurlu ortamımızı dağıtmak için yola çıkanlara sandıkta en güzel cevabı sizler vereceksiniz. Bir oy dan ne çıkar demeyin! Bir oy mazlumların yangınına su dökmektir. Vatandaşa hizmet için yola çıktık. 24 Haziran çok önemli bir tarihtir. Sandıklardan bu bölgede çok yüksek bir oranda çıkalım. Desteklerinizi bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Ardından Kdz. Ereğli sahiline geçen Çolakoğlu sahilde bulunan kafelerde vatandaşlardan 24 Temmuz için güçlü bir destek istedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz