Çocuk kaçırma girişimi iddiaları asılsız çıktı

Çocuk kaçırma girişimi iddiaları asılsız çıktı
3 Temmuz 2018 Salı 14:44

iha

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde çocuk kaçırma girişimi iddiaları üzerine harekete geçen jandarma ekipleri yapılan incelemelerde iddiaların asılsız çıktığını belirledi.

Edinilen bilgiye göre, Alaplı'nın İsafakıhlı köyünde bir çocuk için kaçırılma girişimi iddiaları üzerine harekete geçen Alaplı İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri bölgede incelemelerde bulundu. İddialar üzerine bölgedeki tüm güvenlik kameralarını inceleyen ekipler, herhangi bir çocuk kaçırma girişimi bulgusuna rastlayamadı. 
Olayı tüm detayları ile inceleyen ekipler, köy sakinleri ile yaptıkları görüşmelerde de ortaya farklı dedikodular yayıldığına dikkat çekildi. Jandarma sorumluluk bölgesinde ise bu güne kadar herhangi bir çocuk kaçırma olayının meydana gelmediği ve herhangi bir ihbarda da bulunulmadığı belirtili. Jandarma ve polis ekiplerinin bu tür konularda her türlü tedbiri aldığı ve vatandaşların da duyarlı olmaları ve olumsuz bir durum ile karşılaşıldığında 155 polis imdat ve 156 jandarma imdat telefon numaralarını aramaları gerektiği vurgulandı. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz