Cumhuriyet Ortaokulu saha ziyaretine kaldı

Cumhuriyet Ortaokulu saha ziyaretine kaldı
28 Mayıs 2018 Pazartesi 18:06

iha

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Cumhuriyet Ortaokulu, Milli eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen Eğitim Öğretimde Yenilikçilik ödülleri kapsamında saha ziyaretine kaldı.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 207-2018 eğitim-öğretim yılında 6.’sını düzenlediği "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" yarışmasına Cumhuriyet Ortaokulu’da katıldı. 4 bin 841 başvurunun yapılığı yarışmada, ödül raporları değerlendirme süreci tamamlandı. Yapılan elemelerin ardından Cumhuriyet Ortaokulu’nun 2 projesi saha ziyaretine kaldı. Geçtiğimiz günlerde Kdz. Ereğli ilçesine gelen MEB yetkilileri Cumhuriyet Ortaokulu’nda projeleri yerinde denetledi. Zonguldak’ı bakanlık düzeyinde temsil eden Cumhuriyet Ortaokulu, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda birçok branşta ulusal ve uluslararası alanda önemli başarılar yakaladı. Elde edilen başarılar büyük bir sevinçle karşılanırken, Cumhuriyet Ortaokulu yöneticileri elde edilen başarıların öğretmen, öğrenci ve velilerin uyum içerisinde çalışmaları sonucu yakalandığını söyledi. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz