DÖVİZ'in ATEŞİ YİNE YÜKSELDİ, EURO REKOR KIRDI

DÖVİZ'in ATEŞİ YİNE YÜKSELDİ, EURO REKOR KIRDI
20 Kasım 2017 Pazartesi 20:55

Dolar ve Euro’nun ateşi yükseldi. Euro tarihi rekora ulaştı. Türk Lirası karşısında dolar, 3,92 euro da 4,63 seviyesine yükseldi.

Dolar ve Euro Türk Lirası karşısında yükselişe geçti. Haftaya 3,8670'den başlayan Dolar/TL paritesi saat 16.00 itibariyle 3,9279 seviyesine tırmandı.

Euro da doların ardından TL karşısında değerlenerek 4,6315 seviyesiyle tarihi rekora ulaştı. Dolar 20 Kasım 2017 Pazartesi akşam saatlerine doğru 3,9230, Euro ise 4,6220 seviyesinden işlem gördü. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz