DAVETLİLER SALONA SIĞMADI

DAVETLİLER SALONA SIĞMADI
8 Kasım 2017 Çarşamba 01:44

Fedai KAÇAR

Alaplı’da geçtiğimiz Cumartesi günü akşamı yapılan düğün töreninde düğüne gelen davetliler yoğunluktan salona sığmadı.

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinin Aşağıdağ Köyü’nden Özel Halk Otobüsü Şoförlerinden Halit Sevim’in oğlu Serkan Sevim, Ketenciler Köyünden Ayhan (Eşref) Telli'nin kızı Tuğba Telli ile görkemli bir düğünle hayatını birleştirdi.

Haber merkezi – Alaplı Çalışkanlar Düğün Salonu’na geçtiğimiz Pazar günü akşamı yapılan düğünde önce nikah töreni yapıldı. Alaplı Belediyesi nikah memuru Yaşar Eroğlu tarafından nikahları kıyılan çiftlerin şahitleri arasında Kdz.Ereğli AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır da vardı. Şehir içinden, köylerden ve şehir dışından gelen yüzlerce davetli salona sığmadı. Protokol üyelerinin de yoğun ilgi gösterdiği düğünde takı merasimi yaklaşık bir buçuk saat sürdü. Genç çiftin yakınları düğünde doyasıya eğlenirken gelin ve damadın sevincine ortak oldu.  

Düğün törenine Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Ak Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz ve Yönetim kurulu üyeleri, Alaplı TSO Başkanı Recep Ocak, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Adem Sevim, muhtarlar, güreşçiler, halk otobüsü şoförleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Bizde Yenihaber ailesi olarak Serkan & Tuğba çiftinin mutluluğunu paylaşıyor, sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyoruz.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz