DEMİRTÜRK: BASIN OLMADAN BİZ YOKUZ...

DEMİRTÜRK: BASIN OLMADAN BİZ YOKUZ...
12 Ekim 2017 Perşembe 15:23

Timuçin ÖZAT

Karadeniz Ereğli Gazeteciler Derneği (EGD) Yönetimi tarafından, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) yönetimine “hayırlı olsun” ziyareti gerçekleştirildi.

Haber Merkezi - Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, Ereğli Gazeteciler Derneği  Yönetim Kurulu Başkanı İ.Necati Günay ile Yönetim Kurulu Üyelerinden; Recep Akkaya, Sina Çıladır, Timuçin Özat ve Funda Sezer tarafından, MHP Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve yönetimine partinin yeni yerinde “hayırlı olsun ziyareti” düzenlendi.

12 Ekim 2017 Perşembe günü saat 14:00’da yapılan ve 45 dakika süren ziyarette, MHP İlçe Başkanı Demirtürk; “Basın olmazsa biz yokuz. İlçemizdeki basın mensuplarının her zaman için ayırt etmeden yanındayız. Nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

EREĞLİ İL OLMALI

Gündemdeki bazı konulara da değinen Demirtürk; “Karadeniz Ereğli özellikle son beş yıldır göç veriyor. Tabeladaki 116 bin nüfus gerçeği yansıtmıyor. Yıllar önce Düzce’nin nüfusu 38 bin civarındayken Ereğli’nin nüfusu iki kat daha fazlaydı ve Düzce’den ekonomik-sosyal açıdan daha ilerideydi. Günümüzde Düzce Ereğli’yi geçmiş durumda. Zonguldak’ın büyükşehir olması tartışılıyor. Eğer Ereğli’yi il yapmadan Zonguldak’ı büyükşehir yaparlarsa büyük hata olur. Kavga edilecekse bile ilçenin menfaatleri için uslübunca etmeliyiz-çözüm üretmeliyiz. Yoksa kavgadan yana değiliz. İş sahalarını nasıl genişletiriz, göç vermeyi nasıl engelleriz? Bunları konuşmak hatta konuşmadan da öte masaya yatırıp çözüm aramak gerekiyor. Biz gerek Ereğli Belediyesi, gerek diğer kurumlar gerekse basınla istişareye hazırız.” şeklinde konuştu.

EGD Başkanı Necati Günay’da Rahman Demirtürk ve yönetimine hayırlı olsun dileyerek, başarılı çalışmalar diledi.

Demirtürk ve yönetim kurulu üyeleri, EGD yönetimine Kurban Bayramında açılan yeni binayı gezdirmesinin ardından ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz