DEPREM

DEPREM
3 Kasım 2018 Cumartesi 15:11

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Düzce'de gece saatlerinde hafif büyüklükte meydana gelen sarsıntı kısa süreli paniğe neden oldu.

Haber Merkezi - Düzce'de gece saatlerinde hafif büyüklükte meydana gelen sarsıntı, kısa süreli paniğe neden oldu.

Merkez üssü Düzce'nin Gölyaka ilçesi yakınlarında, Richter Ölçeğine göre, 3,6 büyüklüğünde sarsıntı kaydedildi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsünden alınan bilgiler bazında, 3 Kasım 2018 Cumartesi, saat 02.42 sıralarında merkez üssü Gölyaka ilçesi İçmeler köyünde 3,6 büyüklüğünde, yerin yaklaşık 10 kilometre altında deprem gerçekleşti.Sarsıntının ardından 1,9 ve 2,3 büyüklüklerinde artçı şok oluştu.

Herhangi bir olumsuzluk yaşanmazken, bazı yerlerde kısa süreliğine panik yaşandığı öğrenildi. Salınım, Akçakoca ilçesinin bir bölümü de dahil çevre ilçelerden hissedildi. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz