DSP ALAPLI İLÇE BAŞKANLIĞI BİNASINA HIRSIZ GİRDİ...

DSP ALAPLI İLÇE BAŞKANLIĞI BİNASINA HIRSIZ GİRDİ...
4 Nisan 2018 Çarşamba 15:09

İHA

Zonguldak'ın Alaplı ilçesindeki DSP İlçe Başkanlığı'nı kırarak içeri giren kimliği belirsiz kişi yada kişiler bir adet dizüstü bilgisayarı alarak kayıplara karıştı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Edinilen bilgiye göre kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler, Alaplı DSP İlçe Başkanlığı'nın kapı kilidini kırarak içeri girdi. İlçe sekreteri odasındaki arşiv dolabı ve masasının çekmecelerinin karıştırıldığı olayda bir adet de diz üstü bilgisayarı çalındı. Olayın sıradan bir hırsızlık olayı olduğunu düşündüğünü söyleyen DSP Parti meclis üyesi Mustafa Timür şunları söyledi: 
"Partimize yapılan bu çirkin saldırıyı,öncelikle şiddetle kınıyorum. Arkadaşlarıma Alaplı’ya komple geçmiş olsun diliyorum. Bu eksikler ve partiye verilen zararları en kısa sürede tamamlayacağız. Hiç bir eksiğimiz kalmayacaktır. Yönetici arkadaşlarımız bu konuda hiç endişe etmesinler. DSP, Alaplı teşkilatın arkasında dimdiktir. Umarım bunun altından kötü niyetli art niyetli insanlar çıkmaz. Bunun basit bir hırsızlık olayını düşünmek istiyorum, geçmiş olsun diyorum." 

Üye kaydı yapmak isterken fark ettiler 
Hırsızlık olayını, üye kaydı yapmak için parti binasına çıktıklarında fark ettiklerini anlatan DSP İlçe Başkanı İrfan Türkyılmaz ise "Parti binamıza çıktım. bir kaç arkadaşımızı üye yapacaktık. Arkadaşımızla içeriği girdik, belki içeride yönetim kurul arkadaşımız var diye düşündük. Seslendik içeride kimse yoktu. Kapıya baktığımda kırılmış olduğunu gördük. Hemen arkadaşları ve emniyeti aradık. Genel merkezimize haber verdik. Bu olayın kimler tarafından yapıldığı bilmiyoruz. Şaşkınız. Yetkililer gerekli işlemleri yapıyor. Umarız kimliği belirsiz hırsızlar bir an evvel yakalanır" diye ifade etti. 
İhbar üzerine olay yerine gelen Alaplı Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ve Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, kamera kayıtları ve parmak izi örneklerini incelemeye aldı. 

Yorumlar
  • AykutGülcan Tekin Türkyılmaz
    4 Nisan 2018 Çarşamba 17:46

    İnşaAllah en kısa zamanda kimin yaptığı belli olur ve eksikler kayıplar bir an önce bulunur. Çekemedikleri belli oluyor bulunsun ve dostu düşmanı ayırt edebileseniz babam. Başkan olarak sana ve arkadaşlarına başarılar dilerim

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz