DUYURU!

DUYURU!
5 Ağustos 2017 Cumartesi 19:19

Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi yeni Başhekimi Opr. Dr. Halil Arslan, gazetemize özel dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Haber merkezi - Gazetemiz Yenihaber’in Haber Müdürü Fedai Kaçar ve muhabiri Timuçin Özat, Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan Opr. Dr. Halil Arslan’a “hayırlı olsun” ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaretimizde önemli açıklamalara yer veren Arslan, sağlık sektöründe devrim niteliğinde olan bir uygulamanın yakında Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesinde de uygulanması için çalışmaların süratli şekilde sürdüğünü kaydetti.

Bazı yayın organlarında çıkan iddialara da yer veren Başhekim Arslan’ın özel röportajı, 07 Ağustos 2017 Pazartesi günkü gazetemizde yayınlanacaktır.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz