Demirci: Coşku had safhadaydı...

Demirci: Coşku had safhadaydı...
2 Mayıs 2017 Salı 15:55

Yenihaber

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamalarını değerlendirdi.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü Zonguldak'a yakışır şekilde kutladıklarını ifade eden GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci, "1 Mayıs'ı Zonguldak'a ve işçi kardeşlerimize yakışır şekilde geçtiğini umut ediyorum. Güzel bir şekilde kutladık. Halkın ve işçi arkadaşlarımızın coşkusu had safhadaydı. Zonguldak; böyle eylemlere böyle söylemlere alışık olduğu için güzel geçti.

Geçen yıl GMİS olarak Çanakkale'deydik. Bu sene hakikaten güzel bir şekilde geçti. Umuyorum ki halkımız da insanlarımız da mutlu olmuştur. İşçi arkadaşlarımız da mutlu olmuştur. Biz de vereceğimiz mesajları medya aracılığıyla ilgili yerlere ulaştırıldığını tahmin ediyoruz.

1 Mayıs herkesin bayramı. Herkesin katılımı bizi çok mutlu etmiştir. 170 yıldan beri Zonguldak, Türkiye'nin 81 ilinden insanlarla kucaklaşmış bir kent" ifadelerine yer verdi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz