Dereceye giren sporcular ödüllendirildi

Dereceye giren sporcular ödüllendirildi
18 Ocak 2018 Perşembe 18:25

iha

Zonguldak'ta düzenlenen müsabakalarda dereceye giren sporcular ödüllendirildi.

Türkiye Güreş Federasyonu tarafından düzenlenen Gençler A-B Yıldızlar Güreş İl Birincilik müsabakalarında Zonguldak'da madalya kazanan Alaplılı 30sporcu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik'i ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Çevik, yaptığı açıklamada Alaplı'da lise ve ortaokullarda eğitim gören öğrencilerin spor branşlarında başarılı olduğunu söyledi. İlde düzenlenen güreş müsabakalarında Alınan bu başarının kesinlikle tesadüf olmadığı ifade eden Çevik, şöyle dedi:
"İlimizde düzenlenen Gençler A-B Yıldızlar Güreş İl Birincilik müsabakalarında İlçemizden 4 lise ve 1 ortaokul'dan olmak üzere 70 civarında öğrencimiz turnuvaya katıldı. 30 genç sporcumuzda madalya kazanarak gurumuz oldular. Güreş bizim ata sporumuz gençlerimizde bu ata sporuna sahip çıkarak ilçemizi en iyi şekilde temsil etmektedirler.bu gençlerimizde özelikle güreş'te çok başarılar. İnşallah bu gençlerden ileride milli takıma kadar yükselmiş Ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek sporcular çıkacak. Ben hepsiyle ayrı,ayrı gurur duyuyorum. Ziyaretleri beni çok mutlu etti. Ben okul müdürlerine ve öğretmenlerine çok teşekkür ediyorum."
Ziyaret sırasından İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik tarafından törende dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz