Ders zili 105 bin öğrenci için çaldı

Ders zili 105 bin öğrenci için çaldı
4 Şubat 2019 Pazartesi 13:43

iha

Zonguldak’ta 2018-2019 eğitim öğretim yılının ikinci dönemi bu sabah itibariyle başladı. 105 bin öğrenci için ders zili çaldı.

15 günlük yarıyıl tatilinin ardından 2018-2019 eğitim öğretim yılının ikinci dönemi bu sabah başladı. İl genelinde 105 bin öğrenci bu sabah okulun yolunu tuttu. Sabah saatlerinde okula gelen öğrenciler saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından sınıflarına girdi. İl Milli Eğitim Müdürü Murat Kapıcı, “2018-2019 eğitim öğretim yılı ikinci dönemi bugün itibariyle geldi. Zonguldak’ta 100 bin öğrenci, 7 bin öğretmen ve 480’e yakın kurumumuzla eğitim öğretim faaliyetlerini devam ettiriyoruz. İkinci dönemimiz daha yoğun geçecek. Öğrencilerimizin sınav dönemleri ikinci dönem daha fazla. Çalışmalarına devam edecek ve gayret gösterecekler. Bu bağlamda ikinci dönemin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz